Inessa Krasnova – Kosmetologė

Kosmetologija – tai ne tik profesija, tai – pašaukimas ir pomėgis. Kasdien dovanoju žmonėms jaunystę, padedu išlaikyti puikią odą ar gražinti jai idealią būklę, taip suteikdama pasitikėjimo savimi ir savo išvaizda. Didžiausias atlygis man – matyti, kaip gražėjant odai keičiasi žmogaus vidinė būsena, platėja šypsena, o akys ima labiau blizgėti.

Mano tikslas – padėti kiekvienam klientui atsisveikinti su raukšlėmis, spuogais, bėrimais, pigmentinėmis dėmėmis, post-acne randeliais, su pilka bei suglebusia oda ir pasakyti „Labas“ švytinčiai odai, jaunystei ir grožiui. Dėl šios priežasties nuolat tobulinuosi įvairiuose mokymuose bei kursuose, kuriuose susipažįstu su naujausiomis pasaulinėmis kosmetologijos srities tendencijomis ir semiuosi žinių iš geriausių ir profesionaliausių savo srities specialistų.

Vizitas pas profesionalų kosmetologą padės Jums geriau susipažinti su savo odos ypatumais, problemomis, pritaikys būtent Jūsų odai skirtas procedūras ir išmokys, kaip tinkamai ją priežiūrėti namuose.  Vizito metu sužinosite viską apie savo odos tipą, priežiūrą ir labiausiai tinkančias priemones bei moderniausias grožio procedūras, padėsiančias pagerinti odos būklę ir leisiančias ilgai džiaugtis sveika, jaunatviška ir gražia oda.