Mantas Sakalauskas – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Estetinėje chirurgijoje susipina medicina ir menas, todėl nuolatinis domėjimasis mokslo naujovėmis ir estetikos pojūtis verčia nesustoti profesiniame kelyje bei siekti geriausių rezultatų. Džiaugiuosi, kad gydytojo profesija man suteikia galimybę padėti žmonėms. Man svarbu, kad į mane kreipęsis pacientas jaustųsi patogiai, atsipalaidavęs bei atvirai išsakytų rūpimus klausimus. Esu jautrus paciento problemai, tad stengiuosi parinkti konkrečią, būtent tam atvejui tinkamą procedūrą ar operaciją. Nežadu to, ko negaliu įvykdyti. Man labai svarbu, kad manimi pasitikėtų ir neabejotų, todėl atsakomybė – neatsiejama mano darbo dalis. Tiesiog stengiuosi sąžiningai ir maksimaliai gerai atlikti savo darbą, kad pacientas liktų patenkintas tiek fiziniais, tiek dvasiniais pokyčiais.

 

Darbas ir mokslai

2005 – 2011 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgytas aukštasis išsilavinimas, Medicinos mokslų magistras;

2010 – 2011 m. medicinos internatūros praktika Jonavos ligoninėje;

2011 – 2016 m. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos rezidentūros studijos Lietuvos sveikatos mokslų universitete, įgyta plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo profesinė kvalifikacija;

Nuo 2015 m. klinikos „Grožio chirurgija“ asistentas ir plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas;

2016 m. įgytos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo licenzijos Airijoje ir Danijoje.

 

Stažuotės

Gydytojas kasmet dalyvauja bei skaito pranešimus mokslinėse konferencijose, kvalifikacijos kėlimo kursuose Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Klauskite gydytojo

+370 650 93333 arba

Parašykite mums dabar

Klauskite gydytojo