Svarbi informacija

Gerbiamieji,

pastarosiomis dienomis jūs galėjote gauti naujų žinučių iš pacientus ir kliniką šantažuojančių nusikaltėlių, nes jie tęsia nusikalstamą veiklą bei atakuoja žmones grasinančiomis žinutėmis.

Prašome atsargiai elgtis su žinutėse platinamomis nuorodomis – jos gali būti pavojingos kitų duomenų saugumui. Rekomenduojama blokuoti šį siuntėją savo mobilaus ryšio prietaisuose.

Atsakingos institucijos ragina klinikos pacientus, gavusius tokias žinutes, nemokėti jokių išpirkų, o kreiptis į policiją. Primename, kad pareigūnai prašo išsaugoti gautas SMS žinutes ar elektroninius laiškus ir juos pateikti tyrėjams per policijos elektroninių paslaugų portalą www.epolicija.lt.

Taip pat „Grožio chirurgija” prašo visų, turinčių bet kokios informacijos apie nusikaltėlius arba nusikaltimą, susisiekti su tyrimą atliekančiomis institucijomis arba „Grožio chirurgija”.

Šiuo metu tyrimą atlieka Lietuvos kriminalinės policijos biuras, o tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas.

Dėkojame visiems už jau suteiktą informaciją ir bendradarbiavimą.